Leczenie psychiatryczne

Oferujemy skuteczną i kompleksową pomoc psychiatryczną.

Korzystając z osiągnięć nowoczesnej psychiatrii, psychologii, farmakologii oraz psychoterapii, pomagamy chorym wrócić do zdrowia i na nowo cieszyć się życiem. Leczymy różnorodne zaburzenia psychiczne, takie jak: schizofrenia, depresja, nerwice oraz zaburzenia lękowe.

W ramach terapii stosujemy zarówno leczenie farmakologiczne, jak również oddziaływania psychoterapeutyczne (indywidualne oraz grupowe). Cały proces leczenia zawsze układany jest indywidualnie dla każdego z pacjentów.

Image

Leczenie schizofrenii

Pomagamy chorym na schizofrenię wrócić do świadomego życia – w zgodzie ze sobą i społeczeństwem.

Naszym celem w leczeniu schizofrenii jest zminimalizowanie nasilenia objawów choroby oraz zapobieganie jej nawrotom. W czasie terapii stosujemy leczenie farmakologiczne, psychoedukację oraz psychoterapię. Po postawieniu odpowiedniej diagnozy podejmujemy skuteczne leczenie, które oddziałuje na wszystkie aspekty życia pacjenta.

Image

Leczenie depresji

Pomagamy pokonać depresję i odzyskać sens życia.

Od lat pomagamy osobom chorym na depresję pokonać trudności i wrócić do życiowej równowagi. Oferujemy różnorodne metody leczenia, które dobierane są ściśle do potrzeb każdego pacjenta. Wspólnie z pacjentem szukamy źródła jego problemów, analizujemy jego codzienne dolegliwości, pokazujemy mechanizmy myślenia oraz uczymy nowego spojrzenia na rzeczywistość.

Image

Leczenie nerwic

Pomagamy uwolnić się od lęku i odzyskać radość życia.

Oferujemy specjalistyczną pomoc psychiatrów oraz psychologów. Jesteśmy przekonani, że dzięki skutecznej psychoterapii oraz leczeniu farmakologicznemu możemy pomóc wielu osobom, które na co dzień zmagają się z nerwicami oraz różnymi stanami lękowymi. Zapewniamy szczegółową konsultację psychiatryczną oraz leczenie, którego celem jest odzyskanie wewnętrznej siły i równowagi.